הצהרת נגישות - תותיז

סטטוס נגישות

אנו מאמינות כי האינטרנט צריך להיות זמין ונגיש לכל אחת ואחד, ורצוננו הוא לספק אתר אינטרנט שנגיש לקהל הרחב ביותר, ללא קשר לנסיבות וליכולת. בכדי לממש זאת, אנו שואפות לדבוק בקפדנות ככל האפשר בהנחיות הנגישות לתוכן ברשת האינטרנט ברמה AA בהתאם להוראות WCAG בהתאם לתקנה שפורסמה בתאריך 26.10.2017. הנחיות אלה מסבירות כיצד להנגיש תוכן באינטרנט לאנשים עם מגוון רחב של מוגבלויות. עמידה בהנחיות אלו מסייעת לנו להבטיח כי האתר נגיש לכל האנשים: אנשים עיוורים, אנשים עם לקויות מוטוריות, ליקוי ראייה, מוגבלות קוגניטיבית ועוד.

אתר זה עושה שימוש בטכנולוגיות שונות שנועדו להפוך אותו לנגיש ככל האפשר בכל עת. אנו משתמשות בממשק נגישות המאפשר לאנשים עם מוגבלות ספציפית להתאים את ממשק המשתמש של האתר (ממשק המשתמש) ולעצב אותו לצרכים האישיים שלהם. ממשק זה מחליף את הגישה המיושנת לנגישות בה מוצגים לכל המשתמשים אותו העיצוב הבינוני.

אפשרויות ההתאמה בתפריט הנגישות

1. התאמה לניווט מקלדת – מתן אפשרות לניווט על ידי מקלדת.

2. התאמה לקורא מסך – התאמת האתר עבור טכנולוגיות מסייעות כגון NVDA, JAWS

3. הגדלה או הקטנה של פונט האתר.

4. חסימת הבהובים – עצירת אלמנטים נעים וחסימת הבהובים באמצעות הסרת עיצובים.

5. התאמת נגודויות – שינוי ניגודיות צבעים ע"י שינוי צבע הרקע, בחירה מתוך 8 צבעים.

6. התאמת אתר לעיוורי צבעים.

7. שינוי הפונט לקריא יותר.

8. הדגשת הקישורים באתר.

9. הפחתת עוצמת התאורה.

10. הצגת תיאור אלטרנטיבי לתמונות.

תאימות דפדפן ותמיכה טכנולוגית

אנו שואפות לתמוך במערך הרחב של הדפדפנים והטכנולוגיות המסייעות ככל האפשר, כך שהמשתמשים שלנו יוכלו לבחור בכלים המתאימים ביותר עבורם, עם כמה שפחות מגבלות. לכן, עבדנו קשה מאוד כדי להיות מסוגלים לתמוך בכל המערכות העיקריות המהוות מעל 95% מנתח שוק המשתמשים כולל גוגל כרום, מוזילה פיירפוקס, אפל ספארי, אופרה ומיקרוסופט אדג ‘, JAWS ו- NVDA (קוראי מסך), שניהם עבור חלונות ומשתמשי MAC.

הערות, הארות ומשוב

למרות המאמצים הטובים ביותר שלנו לאפשר לכל אחד להתאים את האתר לצרכיו, עדיין עשויים להיות דפים או קטעים שאינם נגישים במלואם, נמצאים בתהליך הנגשה או חסרים להם פיתרון טכנולוגי הולם כדי להנגיש אותם. ועדיין, אנו משפרים ללא הרף את הנגישות שלנו, מוסיפים, מעדכנים ומשפרים את האפשרויות והתכונות שלה ופיתוח ואימוץ טכנולוגיות חדשות. כל זה נועד להגיע לרמת הנגישות האופטימלית, בעקבות התקדמות טכנולוגית.

אם מצאת תקלה, אם את מתקשה להשתמש בהיבט כלשהו באתר או אם יש לך רעיונות לשיפור, נשמח לשמוע ממך. תוכלי לפנות אלינו באמצעות הדוא”ל הבא:  sales@tutys.co.il

הצהרת נגישות זו עודכנה ב-18/09/2022 , יעשו מירב המאמצים כי כל שינוי או תוספת לאתר האינטרנט לאחר תאריך זה יעמדו בדרישות הנגישות.