האם החזיה שלי מתאימה לי? איך להתאים נכון חזייה

איך להתאים נכון חזייה

איך להתאים נכון חזייה?

כל הסודות הקטנים שלא העזת לשאול…

שוטטתי ברשת וקראתי על מדידת חזיות, מסתבר שזה ענין שמדברים עליו לא מעט בעולם.  תופתעי לשמוע שרוב הנשים לובשות חזיות שלא מתאימות להן. היקף קטן שלוחץ או היקף גדול  שרופף ולכן קו החזייה עולה בגב. מתבקש שגם במידת ה-Cup יהיו טעויות – קטן מידי שגורם לחזה 'להישפך' מכל הצדדים או גדול שלא יושב טוב. כרגיל נושא מוזנח היסטורית, תמיד דובר בענין בחדרי חדרים או בכלל לא, אבל היום הדברים סוף סוף משתנים.

לא להיבהל, זה לא כל כך מסובך, אפילו דיי פשוט.

כמו בהרבה דברים פשוט צריך לדעת למה לשים לב, ברגע שתדעי בטח תחשבי "הרי זה ברור, איך לא חשבתי על זה קודם?". לא נורא, רוב הנשים בעולם לא חשבו על זה וגם ככה, הרי יש לך כל כך הרבה דברים על הראש…

איך חזייה צריכה להיות מונחת?

בואי נתחיל מההיקף  – החזייה אמורה להיות מונחת בצורה מאוזנת = באותו קו מקדימה ומאחורה, בעצם ישר.

אם את חושבת שבתקופה הקרובה תרזי או תשארי אותו דבר אז בזמן קניית חזייה חדשה מומלץ לשים לב שאת סוגרת את החזיה על הוו החיצוני ביותר, כך גם אם תרזי או שהגומי של החזייה 'יתעייף'  קצת וההיקף שלה יגדל – תוכלי פשוט לעבור לוו פנימי יותר.

אם את חושבת שבתקופה הקרובה ההיקפים שלך יגדלו, פשוט קחי חזייה שמונחת עליך בדיוק כשהיא סגורה על הוו הפנימי ביותר. כך נשאר לך 'מקום לגדול' תוכלי לעבור לוו חיצוני יותר וכך יגדל ההיקף.

עכשיו הגענו ל-Cup = הגביע 😉

ה'גביע' צריך להכיל בתוכו את השד כולו, הכל בלי להשאיר חלק שישב מתחת לרצועת ההיקף. זאת אומרת בעצם שהחלק המעוגל של החזייה מתחיל ממש מתחת לזרוע שלך ואוסף בתוכו גם את מה שנדמה לנו כשומן בית שחי.
המרכז, בין השדיים, צריך להיות מונח במרווח =  על הצלעות ולא מעל חלק מהשד. ואחרון חביב, בלי קשר לדגם (גם בפוש אפ וגם בחזיית הנקה), חשוב שהחזייה לא תלחץ על השד ותיצור מין מדרגה כזו שהחזה גולש מעליה.

כשהחזייה מונחת טוב היא תומכת כמו שצריך ומקלה, שזו הסיבה שהיא שם בכלל, זה תורם לגזרה וליציבה.
עם חזייה מתאימה את זקופה יותר, כואבת פחות ומרוצה יותר וזה מחמיא לך מכל בחינה שהיא.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *